Doručenie kvetín a balenie

DORUČENIE KVETÍN A BALENIE
Prosím pozorne si naštudujte jednotlivé spôsoby dopravy, dodacie lehoty a cenník, ktorý sa k nim viaže. Systém prepravy je nastavený tak, aby sme minimalizovali cenu za doručenie. Upozorňujeme, že preprava produktov zo živých kvetov (snažíme sa využiť vlastnú prepravnú službu) sa líši od prepravy trvácnych aranžmá (poštou SR, prípadne kuriérskou službou).

DORUČENIE KYTÍC A KVETINOVÝCH DEKORÁCIÍ
Pri každej objednávke zo živých kvetín je potrebné správne vyplniť požadovaný dátum realizácie objednávky, maximálne časové rozmedzie doručenia a zvoliť zodpovedajúci spôsob prepravy.

Kytice z nášho e- shopu:

Donáška kvetín v rámci Liptovského Mikuláša ZDARMA
Pri objednávke kvetín nad 25,- eur túto doručíme v rámci LM zdarma. Ponuka platí len počas prevádzkovej doby nášho obchodu. Mimo prevádzkovej doby si účtujeme poplatok 10,- eur za vybavenie donášky. Mimo LM za donášku kvetín účtujeme poplatok 0,40,- eur za každý km tam aj späť, ak sa nedohodne inak. Rozvoz dušičkového tovaru v meste Liptovský Mikuláš na hrobové miesta v cene 5,- eur po predchádzajúcom dohovore a upresnení.

Donáška mimo pracovnú dobu
Doručenie v sobotu po 12,00 alebo v pracovné dni po 17,30 hodine avšak najneskôr do 19,00 h
Poplatok činí 10,- Eur bez ohľadu na to, ako dlho dopredu objednávku obdržíme
Osobný odber je odber tovaru v predajni
Zakúpený tovar si môžete vyzdvihnúť v našej predajni na M. Pišúta 2 v Liptovskom Mikuláši, počas prevádzkovej doby nášho obchodu.

 

Kvetinové dekorácie trvácneho charakteru a doplnkový tovar z e- shopu

Doručovanie po celom Slovensku prostredníctvom Slovenskej pošty
Kvetinové dekorácie trvácneho charakteru a doplnkový tovar z e- shopu doručujeme po celom Slovensku prostredníctvom Slovenskej pošty
Živé kvetiny sú z prepravy tohto typu všeobecne vylúčené
Poplatok za doručenie prostredníctvom SP činí 9,- Eur podľa veľkosti a váhy zásielky
Všetky zásielky s aranžmánmi a dekoráciami, či doplnkovým tovarom sú zabezpečené  nálepkou KREHKÉ, čo by malo zaručiť opatrnú manipuláciu a minimalizovať riziko poškodenia tovaru v zásielke.
Tovar dodávaný Slovenskou poštou je možné uhradiť na dobierku. Poplatok za dobierku účtujeme podľa aktuálneho sadzobníka spoločnosti Slovenská pošta


Individuálne prepravné podmienky
Pri opakovaných a väčších objednávkach či v prípade zvláštnych požiadaviek je možné dohodnúť dodacie podmienky individuálne na telefónnych číslach 0918 392 659, 0902 415 246, 0903 638 856 či prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

 

Zmena adresy alebo času dodania a problémy s doručením
Aby sme mohli vždy doručiť kvetiny na uvedenú adresu, je potrebné dbať na správne vyplnenie adresy doručenia vrátane ďalších doplňujúcich kontaktných údajov. Vďaka doplňujúcim informáciám dokážeme zásielku doručiť i v prípade, že nezastihneme adresáta. Môžeme napr. podľa inštrukcií zanechať zásielku na inom bezpečnom mieste (sused, recepcia, kolegovia v práci apod.). Pokiaľ sa zásielku doručiť alebo zanechať na dopredu dohodnutom mieste nepodarí, je objednávateľ kontaktovaný a situácia sa rieši operatívne.
Zmenu doručovacej adresy je v Liptovskom Mikuláši možné riešiť telefonicky či emailom, najneskôr 2 hodiny pred požadovaným doručením. Po uplynutí tohto termínu negarantujeme prijatie zmien.
Zmenu doručovacej adresy v rámci SR je možné zadať telefonicky či emailom najneskôr 2 dny pred dátumom doručení. Po uplynutí tohto termínu negarantujeme prijatie zmien.
V prípade zásielky zo živých kvetín je odklad času doručenia možné bezplatne realizovať maximálne o 24 hod. Dlhšie posunutie doručenia objednávky bude chápané ako storno objednávky
V prípade nemožnosti doručiť kyticu zo živých kvetín (LM a okolie), zanechá doručovateľ adresátovi oznámenie o nedoručenej zásielke a vráti kyticu späť do nášho kvetinárstva. Poplatok za doručenie je účtovaní v plnej výške bez ohľadu na to, či je zásielka doručená či nie.
Objednávateľ si môže s nami dohodnúť opakované doručenie kytice na to isté či iné miesto. Ďalšie dopravné bude účtované v zmysle vyššie uvedeného.

BALENIE ZÁSIELOK
Štandardné balenie zásielok zdarma

Každá objednávka je riadne zabalená tak, aby nedošlo k poškodeniu tovaru
Štandardne balíme kytice do baliaceho papieru a ostatné produkty do lepenkovej klopovej krabice
Každá zásielka so živou kyticou obsahuje zdarma výživu pre kvetiny a našu „pozdrav kartu“, kde je priestor pre Váš odkaz. Na zadnej strane karty sú vytlačené inštrukcie, ako sa  o kvetiny starať. V prípade potreby je možné zvoliť aj inú možnosť, ako osobný odkaz ku kytici pridať. Svoje priania či odkazy prosím uvádzajte do poznámky
Exclusive - Darčekové balenie kvetinového či doplnkového tovaru

Produkt bude dekoratívne zabalený v exkluzívnej darčekovej taške a previazaný saténovou stuhou vhodnej farby a šírky
Poplatok Eur 3,- za každú individuálne zabalenú položku
Každá zásielka so živou kyticou obsahuje zdarma výživu pre kvetiny a našu „pozdrav kartu“, kde je priestor pre Váš odkaz. Na zadnej strane karty sú vytlačené inštrukcie, ako sa o kvetiny starať. V prípade potreby je možné zvoliť aj inú možnosť, ako osobný odkaz ku kytici pridať. Svoje priania či odkazy prosím uvádzajte do poznámky.

Pre správne fungovanie tohoto webu a jeho ďalšie zlepšovanie používame súbory cookies. Viac informácií